Suure-Jaani valla lauatennise GP selle hooaja 6. ja viimane etapp toimus laupäeval, 05.05.2012, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

Etapi võidu võttis kindlalt Rivo Saaremäe, kes ei loovutanud kogu päeva jooksul vastastele mitte ainsatki setti. Teise koha saavutas Kert Villems ja kolmandaks tuli Mihkel Pae.
Üksikmängu tabel

Viimasel etapil oli plaanis ka igamehe paarismäng, kus kokku registreerus 32 osavõtjat ehk 16 paari. Väga tasavägise turniiri võitjaks tulid Omar Pärgma/Kaido Veldemann, kes finaalis alistasid paari Toivo Kuusk/Mart Särg tulemusega 3:2.
Paarismängu tabel

Karikasarja üldarvestuses tuli teist korda võitjaks Kert Villems Viljandi LTK Sakala klubist!
Üheksa hooaja jooksul on see esimene kord, kui 1 mängija on tulnud üldvõitjaks 2 korda, sest seni on olnud igal hooajal uus ja erinev võitja.

Hooaja kokkuvõttes saavutas teise koha Andres Hõrak Tartust ja kolmanda koha Omar Pärgma Viljandist.