Laupäeval, 19. aprillil 2014, selgitati Kristiine Spordihallis ( Forelli tn. 12 ) välja selle aasta parimad naiskonnad-meeskonnad ja samuti toimusid üleminekumängud madalamate liigade vahel.

Meeste kõrgliiga võitis Maardu LTK, kes alistas finaalis LTK Kalev/TTÜ meeskonna tulemusega 6:4 ja parima naiskonna tiitli võitis taas LTK Kalev /TTÜ, kes oli finaalis napilt parem Narva LTK Narovast (mängud 5:5, punktid +8 LTK Kalev/TTÜ-le).  

Suure-Jaani Lehola 2005 esindusmeeskond võitles pääsu eest I liigasse Pärnu Vint-90 II, Haiba SK ja Nõmme SK võistkondadega. Üleminekumängude 3. koht jättis Suure-Jaani meeskonna siiski veel järgmiseks aastaks II liigasse, aga see väike viga saab kindlasti parandatud järgmise hooajal.

Lehola 2005 II meeskond pidas III-IV liiga ellujäämismänge Viljandi LTK Sakala III, Keila Pinksiproffi III ja Kadrina LTK võistkondadega. 2 võitu (Viljandi LTK Sakala 4:3 ja Kadrina LTK 4:0) ja 1 kaotus (Keila PP III 1:4) oli küll igati tubli tulemus, aga surnud ringist said paremate punktidega III liigasse siiski Keila PP III ja Viljandi LTK Sakala III meeskonnad.


Suure-Jaani Lehola 2005 I võistkond / EVMV 2013/2014 - II liiga II koht: