Laupäeval, 30. mail toimus Suure-Jaani karikasarja 12. hooaja viimane etapp, mida võis igati õigustatult nimetada ka kogu Eesti lauatennise hooaja lõpupeoks!

Peakohtunik registreeris mängupäeva hommikul üksikmängu tabelisse 79 osavõtjat, mis on Suure-Jaani karikasarja uus osalejate rekord! Igamehe paarismängule registreerus 42 mängijat / 21 paari, mis on paarismängu kohta samuti väga tõsiseltvõetav number.

Et alustada kohe kõige tähtsamast, siis suurest osavõtjate arvust oluliselt vingema üllatuse valmistas Pärnu klubi multitalent Antti Luigemaa, kes alistas järjest sellised mehed nagu Anatoli Lans (3:2), Rivo Saaremäe (3:1) ja Aleksei Nikonorov (3:1) ning tuli Suure-Jaani karikasarja 6. etapi võitjaks!
Tundub, et otsus vahetada võimalik (särav) jalgpalluri karjäär TSIKi lauatennise treeningute vastu, hakkab ennast lõpuks õigustama ja uus kuningas (Pärnus) on sündinud!
Suure-Jaani Lehola 2005 rõõmustab koos Pärnuga ja õnnitleb kõiki asjaosalisi!

Nagu juba ülal mainitud, siis 2. kohaga pidi viimasel etapil leppima hooaja üldvõidu kindlustanud Aleksei Nikonorov ja 3. koha mängis välja Mihkel Pae.
Etapi parim naine oli Liisi Koit, parim veteran 40+ Urmas King, parim veteran 60+ Priit Vihuri, parim poiss P18 Rainer Valo, parim tüdruk T18 Valeria Sarycheva, parim poiss P13 Mart Luuk ja parim tüdruk T13 Saskia Meeri Eliis Lee.

Igamehe paarismängus oli võidukas 13. asetusega paar Valeria Sarycheva / Lauri Vetto, kes alistasid pingelises finaalis 19. asetusega paari Välek Vitali Parhomik / Madis Moos. 3. koha saavutasid Rainer Valo / Raiko Valo.

Hooaja kokkuvõttes tuli karikasarja üldvõitjaks Aleksei Nikonorov (402 p), järgnesid Rivo Saaremäe (395 p) ja Urmas King (388 p).