Laupäeval peetud Suure-Jaani lauatennise karikasarja viimase etapi võitis Mihkel Pae (Tartu SS Kalev), kes alistas finaalis Liisi Koit`i (Pärnu-Jaagupi LTK) tulemusega 3:1.

Hooaja kokkuvõttes tuli võitjaks Andres Hõrak (Tartu LTK PiPo), järgnesid Ott Šeffer (Suure-Jaani Lehola 2005) ja Kert Perkmann (Viljandi LTK Sakala).

Viimasele etapile tuli kohale tubli 49 lauatennise huvilist Suure-Jaanist, Viljandist, Pärnust, Valgast ja Võrust. Palava ilma ja kehvasti töötanud konditsioneeri kiuste peeti maha tulised lahingud ja 153-st kohtumisest ligi 30 kohtumist lõppesid tulemusega 3:2.

Igamehe paarismängus leidis kinnitust fakt, et keskmiselt asetatud mängijad teevad paremat koostööd kui staarmängijad koos rookie´dega. Varem juba rohkelt paarismängu karikaid kogunud Kuido Põder tegi koos kohaliku noortalendiga (Timo Siim) kõikidele teistele paaridele tuule alla ja turniirivõit oli taas vormistatud. Finaalis alistati tõenäoliselt turniiri kõige koloriitseim paar Dmitri Malõsev - Heiko "The Timo" Kraaner.

Suure-Jaani Lehola 2005 klubi traditsioonidele kohaselt pakuti hooaja lõpu puhul kõikidele soovijatele kuuma sauna, külmi karastusjooke ja grillitud suupisteid. Meeleolukas lauatennise teemaline arutelu kestis kuni hiliste õhtutundideni ja kui seda Eurovisiooni ees poleks olnud, siis oleks juttu jätkunud veel kauemaks... :)
Erilised tänud siinkohal Võru ja Valga lauatennise aktivistidele, kes lisasid 10 aastat kestnud traditsioonidele värskeid ideid ja uusi mõõtmeid.